Одредени понуди од Kupinapopust достапни преку PayNet

Почитувани корисници, 

Ве известуваме дека од денес можете да плаќате за избрани понуди од 
Kupinapopust.mk преку секој платежен терминал додека пазарувате во Тинекс, Рамстор и Рептил или преку E-паричникот.
Сигурно до вашиот ваучер - Не пропуштајте! smile emoticon

Со почит,